Spółki handlowe – szkolenie

Kwestie związane z tworzeniem, organizacją, funkcjonowaniem, rozwiązywaniem, łączeniem, podziałem i przekształcaniem spółek handlowych reguluje kodeks spółek handlowych. Skuteczna obsługa oraz reprezentacja spółek handlowych wymaga jego bardzo dobrej znajomości. Z myślą o klientach biznesowych (wspólnikach oraz akcjonariuszach w spółkach handlowych), jak również pracownikach zewnętrznych podmiotów oferujących obsługę księgowo-kadrową spółek handlowych oferujemy profesjonalne szkolenia z zakresu kodeksu spółek handlowych oraz ich reprezentacji. Dodatkowo w ofercie szkoleniowej posiadamy również szkolenie spółki handlowe, którego podstawowym zadaniem jest wprowadzenie uczestników w problematykę tworzenia, zarządzania, reprezentowania, przekształceń i rozwiązywania spółek handlowych.

Spółki handlowe, Kodeks spółek handlowych, Reprezentacja spółek handlowych – szeroki wachlarz profesjonalnych szkoleń

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniach związanych z tematyką spółek handlowych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z aktualną ofertą szkoleniową Centrum Szkoleń EUreka. Słuchaczom oferujemy szkolenia:
  • spółki handlowe (szkolenie wprowadzające poruszające wszystkie podstawowe zagadnienia z zakresu tworzenia, reprezentacji oraz przeobrażania i rozwiązywania spółek handlowych),
  • kodeks spółek handlowych (szkolenie skierowane do zarządów spółek, jak również osób specjalizujących się w doradztwie podatkowym i biznesowym, szkolenie dostarcza wszystkich niezbędnych informacji na temat możliwości prawnych oraz obowiązków spółki w określonych sytuacjach),
  • reprezentacja spółek handlowych (szkolenie skierowane do osób odpowiedzialnych za reprezentowanie interesów spółki w postępowaniach administracyjnych i sądowych, jak również w kontaktach z kontrahentami i partnerami biznesowymi).
W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i dostarczymy informacji na temat zbliżających się szkoleń o interesującej Państwa tematyce.