Regulacje prawne i finansowe związane ze służbą zdrowia zmieniają się dynamicznie, a osoby pracujące w tej branży muszą być z nimi na bieżąco. Realizacja świadczeń w ramach NFZ, zarządzanie budżetem szpitala, wycena procedur medycznych, prowadzenie dokumentacji medycznej czy problem odpowiedzialności ze zespołowe działania medyczne - to tylko kilka spośród wielu tematów, jakie mogą podejmować szkolenia dla służby zdrowia realizowane przez EUreka. Jeśli szukasz kompetentnych prowadzących, ciekawych i przydatnych tematów zajęć oraz komfortowych warunków szkolenia - jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skorzystaj z naszej oferty jeszcze dziś!

Kompleksowe szkolenia dla służby zdrowia

Zagadnienia dotyczące służby zdrowia związane są zarówno z prawem, jak i z rachunkowością. W EUreka czekają na Ciebie eksperci, którzy tematy te znajdą nie tylko w teorii, ale również w praktyce: wybitni radcowie prawni, sędziowie, pracownicy ministerstw i urzędów centralnych, psychologowie oraz menadżerzy. Skorzystaj z ich wiedzy i doświadczenia, by poszerzać własne kompetencje zawodowe.

Szkolenia w EUreka to:

  • ciekawa, dopasowana do realnych potrzeb służby zdrowia tematyka,
  • elastyczny program zajęć, dostosowany do oczekiwań uczestników szkolenia,
  • bogaty wybór materiałów szkoleniowych, przydatnych również po zakończeniu pracy z wykładowcą,
  • możliwość skorzystania z konsultacji eksperckich po zakończeniu szkolenia,
  • kameralne grupy i przyjazna atmosfera.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i aktualnymi tematami prowadzonych szkoleń. A jeśli masz pytania lub chcesz ustalić termin szkolenia - zadzwoń lub napisz. Zapraszamy do współpracy!