Pracujesz jako radca prawny i poszukujesz sposobu na poszerzenie kompetencji zawodowych? Zależy Ci na dogłębnym zapoznaniu się z zagadnieniami prawnymi pod okiem najlepszych ekspertów? Od szkolenia oczekujesz więcej niż zdobycia punktów szkoleniowych OIRP? Zdecyduj się zatem na szkolenia dla radców prawnych w EUreka. Czekają na Ciebie doświadczeni prelegenci, ciekawa i aktualna tematyka szkoleń oraz możliwość elastycznego dopasowania kursu do własnych potrzeb.

Kompleksowe szkolenia dla radców prawnych

EUreka to doświadczony partner w zakresie szkoleń dla prawników. Na uczestników naszych kursów czekają eksperci w wielu dziedzinach prawa – począwszy od prawa cywilnego i administracyjnego, przez prawo gospodarcze i handlowe, finansowe, międzynarodowe, transportowe czy karne.

Podczas zajęć będziesz mieć szansę na spojrzenie na zmiany w zapisach legislacyjnych zarówno z perspektywy teoretycznej, jak i praktycznej. Zapewniamy:

  • prelegentów, którzy są cenionymi ekspertami w swoich dziedzinach prawa,
  • ciekawy i pragmatyczny program szkoleń – dostosowany do realnych potrzeb radców prawnych,
  • możliwość konsultacji z naszymi ekspertami także po zakończeniu szkolenia,
  • bogate i praktyczne materiały szkoleniowe,
  • dogodne terminy zajęć.

Organizujemy zarówno szkolenia otwarte, jak i zamknięte, dopasowując się elastycznie do potrzeb uczestników.

Jeżeli chcesz poznać bliżej naszą ofertę szkoleniową, zapoznać się ze szczegółami finansowymi bądź zapisać się na szkolenia – skontaktuj się. Nasi doradcy czekają na Ciebie.

Zapraszamy do współpracy!