Szkolenia z prawa administracyjnego

EUreka jest firmą szkoleniową, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów z wielu branż. Jedną z nich jest administracja państwowa. Znajomość zapisów prawnych związanych choćby z realizacją projektów unijnych, postępowaniem administracyjnym (np. rozpatrywaniem skarg i wniosków), metodami rozliczania itp. jest niezbędna do prawidłowego wykonywania powierzonych zadań. Jeśli chcesz stać się ekspertem w pracy, którą wykonujesz, postaw na profesjonalne szkolenia z prawa administracyjnego organizowane przez nas. Szkolenia z prawa administracyjnego, które pomogą Ci poszerzyć horyzonty.


Szkolenia z prawa administracyjnego organizowane przez EUreka to szansa na realne poszerzenie kompetencji. Na naszych kursantów czekają najlepsi prelegenci – eksperci w dziedzinie prawa, którzy nie tylko znają dogłębnie przepisy, ale i rozumieją praktykę korzystania z nich na co dzień. A to sprawia, że szkolenia, które organizujemy będą stanowić wartość dodaną dla każdego uczestnika.


Zakres szkoleń z prawa administracyjnego, które oferujemy jest bardzo szeroki – prawo cywilne, administracyjne, finansowe, międzynarodowe, prawo pracy, karne, handlowe i gospodarcze. Bez względu na to, w której dziedzinie chcesz poszerzyć swoje kompetencje – czekamy na Ciebie. Przy szkoleniach wewnętrznych, program szkoleniowy dopasowujemy elastycznie do Twoich potrzeb. Jeśli chcesz wiedzieć więcej – zadzwoń lub napisz do nas i ustal szczegóły. Dzięki szkoleniom w EUreka poszerzysz swoje kompetencje. Już teraz sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Kontakt

EMAIL

szkolenia@szkolenia-eureka.pl

 

TEL:
534 006 501
534 007 315

GODZINY PRACY
Pracujemy od poniedziałki do piątku
w godzinach 8:00 - 17:00

ADRES

Okulickiego 4, 
05-500 Piaseczno
NIP: 527-270-31-55
REGON: 146934525

NASZE SZKOLENIA

Szkolenia dla administracji
Szkolenia dla prawników
Szkolenia dla sądów
Szkolenia KPC
Punkty szkoleniowe OIRP
Punkty szkoleniowe ORA
Szkolenia z egzekucji administracyjnej
Szkolenie z kodeksu spółek handlowych
Szkolenie z zamówień publicznych

ZNAJDŹ NAS