Chcesz podnieść kwalifikacje swoich pracowników? Zależy Ci na szkoleniu "szytym na miarę" - dopasowanym do realnych potrzeb Twojej firmy lub instytucji? Oczekujesz, że tematyka, miejsce, jak i czas trwania zajęć zostanie dostosowany do Ciebie? Rozwiązaniem są szkolenia zamknięte organizowane przez EUreka. Bez względu na to, czy chcesz podjąć tematy prawne, finansowe czy związane z umiejętnościami miękkimi - nasi trenerzy i eksperci są do Twojej dyspozycji. Już dziś skontaktuj się, by ustalić dogodny termin szkolenia!

Szkolenia zamknięte na miarę Twoich potrzeb

Zamknięte szkolenie organizowane przez EUreka pasuje do potrzeb Twojej organizacji niczym dobra rękawiczka do ręki. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i przedstawisz swoje zapotrzebowanie, byśmy wspólnie wypracowali tematykę i program, które zagwarantują realne poszerzenie kwalifikacji i kompetencji Twoim pracownikom.

Prowadzimy szkolenia m.in. z  zakresu prawa - cywilnego, administracyjnego, finansowego, handlowego i finansowego czy transportowego, a także umiejętności miękkich. Bez względu na to, czy potrzebujesz szkolenia dla pracowników administracyjnych, służby zdrowia czy prawników - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Szkolenia zamknięte w EUreka to:

  • wiedza referowana przez wybitnych specjalistów - prawdziwych ekspertów w swoich dziedzinach,
  • program szkolenia skrojony na miarę i oparty o ciekawe, interaktywne metody, które nie pozwolą na nudę,
  • elastycznie dopasowany do Ciebie termin szkolenia, czas jego trwania oraz miejsce - pracujemy na terenie całej Polski,
  • kameralna i przyjazna atmosfera, sprzyjająca poszerzaniu wiedzy,
  • bogate i kompleksowe materiały szkoleniowe, dostosowane do najnowszych zmian legislacyjnych i przygotowane w przejrzysty sposób.


szkolenia@szkolenia-eureka.pl 

+48 534 003 935

+48 534 006 501

+48 534 007 315