Szkolenia dla sądów z prawa cywilnego i karnego

Znajomość prawa jest ważna. Szczególnie, jeśli pracujesz w instytucji, która zajmuje się nim na co dzień. EUreka oferuje profesjonalne szkolenia dla sądów, które pozwalają pracownikom tej instytucji poszerzać swoje kompetencje na niemal każdym polu legislacyjnym. Wykładowcy uważani za ekspertów, tematyka dopasowana do bieżących potrzeb sądownictwa oraz elastyczne warunki organizacyjne szkoleń - oto, dlaczego warto wybrać naszą ofertę.

Profesjonalne szkolenia dla sądów

EUreka organizuje szkolenia z prawa cywilnego i karnego, zarówno otwarte jak i zamknięte - te na specjalne zamówienie, dopasowane do indywidualnych potrzeb konkretnej instytucji. Decydując się na skorzystanie z naszych szkoleń, możesz oczekiwać:

  • prelegentów, którzy są ekspertami w zakresie tematycznym będącym przedmiotem szkolenia,
  • bogatego programu zajęć, elastycznie dopasowanego do oczekiwań uczestników,
  • profesjonalnych materiałów szkoleniowych - pozwalających utrwalić informacje przekazane na zajęciach i sięgnąć do nich zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba,
  • kameralnych grup,
  • komfortowych warunków.

Prowadzimy szkolenia m.in. z zakresu prawa cywilnego, karnego, administracyjnego, finansowego, handlowego oraz gospodarczego, jak i transportowego. W ramach organizowanych kursów proponujemy również szkolenia pozwalające wyszlifować umiejętności miękkie przydatne w trakcie pracy w sądownictwie.

Chcesz dowiedzieć się więcej z zakresu prawa cywilnego i karnego? Skontaktuj się z naszymi doradcami, aby wybrać optymalny program szkoleniowy. Zadzwoń lub napisz i postaw na nowoczesne szkolenia!