EUreka jest firmą szkoleniową, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów z wielu branż. Jedną z nich jest administracja państwowa. Znajomość zapisów prawnych związanych choćby z realizacją projektów unijnych, postępowaniem administracyjnym (np. rozpatrywaniem skarg i wniosków), metodami rozliczania itp. jest niezbędna do prawidłowego wykonywania powierzonych zadań. Jeśli chcesz stać się ekspertem w pracy, którą wykonujesz, postaw na profesjonalne szkolenia dla administracji organizowane przez nas.

Szkolenia dla administracji, które pomogą Ci poszerzyć horyzonty

Szkolenia organizowane przez EUreka to szansa na realne poszerzenie kompetencji. Na naszych kursantów czekają najlepsi prelegenci – eksperci w dziedzinie prawa, którzy nie tylko znają dogłębnie przepisy, ale i rozumieją praktykę korzystania z nich na co dzień. A to sprawia, że szkolenia, które organizujemy będą stanowić wartość dodaną dla każdego uczestnika.

Zakres szkoleń dla administracji, które oferujemy jest bardzo szeroki – prawo cywilne, administracyjne, finansowe, międzynarodowe, prawo pracy, karne, handlowe i gospodarcze. Bez względu na to, w której dziedzinie chcesz poszerzyć swoje kompetencje – czekamy na Ciebie.

Przy szkoleniach wewnętrznych, program szkoleniowy dopasowujemy elastycznie do Twoich potrzeb. Jeśli chcesz wiedzieć więcej – zadzwoń lub napisz do nas i ustal szczegóły.

Dzięki szkoleniom w EUreka poszerzysz swoje kompetencje. Już teraz sprawdź, co możemy Ci zaoferować.