telefon

Zadzwoń do nas:

534 003 935
534 006 501

534 007 315


chwilowki

Hotel Fajkier

Szanowni Państwo,

Centrum Szkoleń Eureka ma przyjemność zaprosić Państwu do organizacji szkoleń zamkniętych – wyjazdowych w raz z nasza firmą.

Jednym z wielu miejsc, jakie mamy Państwu do zaoferowania to Hotel FAJKIER położony na terenie Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd w samym środku Jury Krakowsko – Częstochowskiej w miejscowości Lgota Murowana, gmina Kroczyce. Hotel Fajkier Wellness & SPA oferuje 46 pokoi w tym 9 luksusowych apartamentów, co daje łącznie 108 miejsc noclegowych z dostawkami.

Nowy, zachwycający przestrzenią i niebanalną aranżacją Hotel na Jurze jest idealny na spotkania biznesowe i Szkolenia.

Co oferuje Hotel Fajkier Wellness & SPA

Pokoje:

Poszczególne pokoje nawiązują pod względem dekoracji i kolorystyki do 4 pór roku. Możemy poszczycić się ich unikalnością, gdyż w Hotelu, nie ma dwóch takich samych pokoi!

Doskonała, jakość materiałów wykończeniowych oraz niezwykła staranność w ich doborze sprawiły, że każdy pokój jest przytulny i wyjątkowy. Ponadto każda łazienka kolorystycznie komponuje się z pokojem. Tak perfekcyjne połączenie daje poczucie domowego ciepła.

Sala szkoleniowe:

Najczęściej wypowiadana opinia na temat sal konferencyjnych brzmi: „świetna akustyka, niebanalny wystrój i nowoczesny sprzęt multimedialny”. Wiemy jak ważne są to aspekty i tutaj również zadbaliśmy o szczegóły, mając na uwadze idealny komfort pracy.

Sale Konferencyjne znajdują się w podziemiach hotelu, lecz nie przeszkodziło Nam to w zapewnieniu dostępu światła dziennego, wpadającego przez atrium. Dodatkowo holl wystawowy, usytuowany między salami konferencyjnymi, sprawdza się doskonale, jako miejsce spotkań w przerwach między zajęciami.

Restauracja:

Degustacja potraw kuchni europejskiej oraz specjałów regionalnych, będzie ucztą dla wszystkich, którzy szukają niezapomnianych przeżyć kulinarnych. Smak dań sporządzanych z najwyższej, jakości naturalnych składników oraz doskonałe połączenie aromatycznych przypraw, perfekcyjnie komponuje się z ich misternie przygotowanym wyglądem. Dobry smak to nie tylko jedzenie. To również wystrój wnętrz i atmosfera, jaką tworzymy, gdyż każdy Gość jest dla nas wyjątkowy.

W Hotelu znajdują się trzy zachwycające swym wystrojem sale restauracyjne, w których jesteśmy gotowi zorganizować każdy rodzaj imprezy..

Spa:

Pobyt w hotelu Fajkier Wellness & SPA pomaga odzyskać spokój, zregenerować siły oraz przywrócić harmonię. Osobom poszukującym wytchnienia od codziennych obowiązków proponujemy szereg masaży, profesjonalnych zabiegów na ciało i twarz oraz relaks w kompleksie basenowym.

Jesteśmy aktywni:

Unikatowość tego obszaru, jak i duże zróżnicowanie terenu, dają doskonałe warunki do aktywnego spędzania czasu wolnego. Jesteśmy gotowi zorganizować niemalże wszelkiego rodzaju atrakcje, począwszy od spacerów szlakami turystycznymi, spływów kajakowych, wycieczek rowerowych i konnych, rajdów offroadowych po loty balonem. Ściśle współpracujemy z certyfikowanymi organizatorami takich form turystyki, dzięki czemu oferowane przez nas usługi świadczone są na najwyższym poziomie.

Blisko natury:

Jura Krakowsko - Częstochowska jest obszarem bardzo atrakcyjnym w skali nie tylko krajowej, ale i europejskiej. Podobne pasma wyżyn zbudowanych z wapiennych skał istnieją jeszcze tylko na granicy Francji i Szwajcarii oraz w Niemczech tzw. Jura Frankońska.

Pod względem zróżnicowania gatunkowego roślinności, Wyżyna Krakowsko-Częstochowska jest jednym z najbogatszych obszarów w Polsce. Rośnie tu ok. 1500 gatunków roślin naczyniowych - tak dużo jest tylko w Tatrach i Pieninach. Zespół Jurajskich Parków Krajobrazowych obejmuje siedem parków o łącznej powierzchni 114 345 ha , gdzie znajdują się liczne rezerwaty przyrody. Dla ochrony najcenniejszych fragmentów Wyżyny tj. Doliny Prądnika i Doliny Sąspowskiej powstał Ojcowski Park Narodowy .

Z ssaków najbardziej charakterystyczny jest nietoperz . Występuje ich tu, aż 19 gatunków, tj. 90 % znanych w Polsce. Fauna Jury to również m.in. unikatowy bocian czarny, ropucha paskówka, gniewosz, żółw błotny oraz bóbr.

Blisko zabytków:

Cechą charakterystyczną regionu Jury są średniowieczne warownie i zamki zbudowane z wapiennego kamienia. Tworzą one szaniec średniowiecznych konstrukcji obronnych o randze niespotykanej nigdzie w Europie. Najsłynniejszy z nich to zamek w Ogrodzieńcu. W najbliższej odległości od hotelu znajduje się 5 takich obiektów. Wszystkie zamki zostały połączone szlakiem „Orlich Gniazd” zaczynającym się od Krakowskiego „Wawelu” a kończącym na klasztorze „Jasna Góra” w Częstochowie.

W Zawierciu, położonym 12km od hotelu znajduje się Huta Szkła. Jest to jeden z 24 zabytków techniki województwa śląskiego. Huta pracuje nieprzerwanie od 1884 roku, a zwiedzać ją można podczas bieżącej produkcji wyrobów kryształowych.

Skontaktuj się z nami!