telefon

Zadzwoń do nas:

534 003 935
534 006 501

534 007 315


chwilowki

Szkolenia dla prawników

Prawo zmienia się dynamicznie, a nawet najmniejsza modyfikacja zapisów w kodeksie cywilnym, karnym czy pracy może mieć ogromne przełożenie na nasze życie. Jeśli jesteś prawnikiem i chcesz być na bieżąco ze wszystkimi zmianami, postaw na profesjonalne szkolenia dla prawników organizowane przez EUreka. Bez względu na to, czy jesteś radcą prawnym czy adwokatem, w naszym bogatym programie szkoleniowym odnajdziesz tematykę zbieżną z Twoimi zainteresowaniami zawodowymi.

Szkolenia dla prawników w EUreka: prosta droga do poszerzenia kompetencji

W EUreka oferujemy bardzo bogaty program szkoleń z każdej dziedziny prawa. Nasze zajęcia obejmują m.in. tematykę prawa: cywilnego, pracy, finansowego, handlowego i gospodarczego, międzynarodowego, transportowego czy administracyjnego. Ich program, w przypadku wybrania szkolenia zamkniętego, może być dostosowany do indywidualnych potrzeb uczestników.

Nasze szkolenia:

- pozwalają zdobyć punkty szkoleniowe ORA oraz OIRP,
- są prowadzone przez ekspertów z dziedziny prawa – doświadczonych praktyków z szeroką perspektywą spojrzenia na prawo,
- zostały opracowane tak, by miały przełożenie na praktykę zawodową kursantów,
- gwarantują bogate materiały szkoleniowe i możliwość skorzystania z konsultacji po zakończeniu zajęć.

Szkoląc się z EUreka, poszerzysz swoją wiedzę i umiejętności, a jednocześnie dajesz sobie szansę na wymianę doświadczeń z innymi prawnikami. Jeśli chcesz poznać naszą ofertę bliżej – skontaktuj się z nami. Z chęcią odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Zapraszamy do współpracy!